قیمت میوه خشک یک کیلویی + پخش تولیدی عمده کارخانه

امروزه، میوه خشک یک کیلویی به دلیل ارزش افزوده بالایی که دارد به یک کالای استراتژیک در عرصه صادرات مواد غذایی تبدیل شده است.

میوه خشک یک کیلویی

میوه خشک یک کیلویی

میوه خشک میوه ای است که بیشتر محتوای آب طبیعی آن از طریق روش هایی مانند خشک کردن با آفتاب یا خشک کردن در هوای آزاد حذف شده است.

این فرآیند میوه را به شکل غلیظ و نگهداری شده با ماندگاری طولانی تر تبدیل می کند که می تواند شامل میوه های مختلفی مانند زردآلو، انجیر، خرما و کشمش باشد.

سنت استفاده از میوه خشک به بین النهرین و مصر باستان برمی گردد.

آب و هوای خشک آن مناطق، نیاز به حفظ میوه را برای دوره های طولانی ضروری می کرد و این تکنیک بعدها توسط تمدن های دیگر مانند یونانی ها و رومی ها پذیرفته شد.

مشخصات میوه خشک یک کیلویی

مشخصات میوه خشک یک کیلویی

وقتی میوه را خشک می‌کنید، رطوبت آن را استخراج می‌کنید که این فرآیند، آن را شیرین‌تر و طعم‌دارتر می‌کند و طعم غلیظی به آن می‌دهد.

میوه های خشک بسیار بیشتر از میوه های تازه ماندگاری دارند زیرا حذف رطوبت از رشد میکروارگانیسم های مضر جلوگیری می کند.

میوه های خشک علیرغم اینکه قندهای غلیظی دارند، همچنان مواد مغذی مهمی مانند ویتامین ها، مواد معدنی و فیبر را در خود حفظ می کنند.

مردم اغلب آنها را به عنوان شیرین کننده های طبیعی در دستور العمل ها استفاده می کنند که در مقایسه با قندهای فرآوری شده، انتخاب های سالم تری برای تغذیه مردم بخصوص کودکان می باشند.

خرید میوه خشک یک کیلویی

خرید میوه خشک یک کیلویی

هنگام خرید میوه خشک یک کیلویی، ظاهر کلی میوه خشک را بررسی کنید که بایستی دارای رنگی یکنواخت و عاری از قارچ، تغییر رنگ یا بوهای نامطلوب باشد.

برچسب مواد را بخوانید تا مطمئن شوید که میوه خشک فاقد مواد افزودنی مانند نگهدارنده، شیرین کننده یا رنگ مصنوعی است.

برخی از میوه های خشک ممکن است برای نگهداری با دی اکسید گوگرد (E220) تولید شوند که می تواند برای افراد حساس نگران کننده باشد.

نوعی از میوه خشک را انتخاب کنید که با ذائقه و دستور پخت شما مطابقت دارد که گزینه های محبوب عبارتند از کشمش، زردآلو، انجیر، خرما و آلو و… است

برای حفظ تازگی و جلوگیری از جذب رطوبت، میوه های خشک را در بسته بندی های بدون هوا، مانند کیسه ها یا ظروف مهر و موم شده انتخاب کنید.

شرایط نگهداری در فروشگاه را بررسی کنید و بایستی میوه های خشک را باید در جای خشک و خنک و دور از نور مستقیم خورشید نگهداری کنید.

قیمت میوه خشک یک کیلویی + خرید و فروش

قیمت میوه خشک یک کیلویی + خرید و فروش

قیمت میوه خشک یک کیلویی در بازه ۲۱۰ هزار تومان الی ۱ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است.

میوه خشک باکیفیت تر، که بصورت یکنواخت خشک شده و بدون عیب است، معمولاً قیمت بالاتری دارد.

منبع جغرافیایی و فصلی میوه می تواند بر قیمت تأثیر بگذارد و میوه هایی که از مناطقی با آب و هوای ایده آل برای خشک کردن تهیه می شوند ممکن است از نظر کیفیت سازگارتر و ارزان تر باشند.

نرخ ارز، سیاست های تجارت بین المللی و عوامل ژئوپلیتیکی می تواند بر قیمت تمام شده میوه های خشک، به ویژه میوه‌هایی که از کشورهای دیگر وارد می شوند، تأثیر بگذارند.

با شماره گیری ارقام مندرج شده در پایین صفحه می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید و ناب ترین میوه خشک را دریافت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *