جستجو کردن

معرفی میوه خشک یزد + بهترین قیمت خرید

میوه خشک یزد، نوعی تنقلات است که از روش های مختلفی تولید می گردد و برای درمان بسیاری از بیماری ها مفید می باشد.

میوه خشک یزد

میوه خشک یزد

میوه ها یکی از مهم‌ترین نیازهای انسان بشمار می‌رود و به واسطه آن ها بسیاری از بیماری ها درمان می شود.

اکثر میوه ها بخاطر شرایط نگهداری خاصی که دارند نمی توان آن ها را به مدت زیادی در یخچال نگهداری کرد به همین جهت روش هایی برای نگهداری میوه ها وجود دارد که می‌شود با استفاده از این روش ها مدت بیشتری آنها را نگه داشت.

یکی از این روش ها خشک کردن میوه ها است که نه تنها با این روش خواص میوه از بین نمی رود بلکه می توان آن ها را در زمان های طولانی تری در فریزر نگهداری کرد‌

این روش راهی است برای در دسترس داشتن میوه ها حتی در فصل هایی که امکان تهیه آن را ندارید با این روش می توانید در هر زمان که بخواهید از آن استفاده کنید.

مشخصات میوه خشک یزد

مشخصات میوه خشک یزد

میوه خشک یزد دارای مقادیر زیاد پتاسیم، منیزیم، فیبر، کلسیم، آهن و بسیاری از مواد معدنی می باشد که هرکدام به تنهایی نیاز بدن را تامین می کند.

این محصول تقریبا در تمام شهرهای ایران تهيه می شود، همچنین استان یزد در تهيه و تولید میوه خشک بسیار موفق بوده است.

میوه ها را می توان با روش های متفاوتی خشک کرد اولین روش، خشک کردن از طریق نور آفتاب است که با تابش مستقیم نور خورشید آب میوه ها بخار می شود و در نتیجه میوه خشک می گردد.

روش های دیگری نیز وجود دارد که می توان میوه ها را در خانه و یا بصورت بازاری خشک و نگهداری کرد، در هر صورت این محصولات خواص خود را از دست نمی دهند و ارزش غذایی شان حفظ می شود.

استان یزد یکی از بزرگترین استان ها است که بصورت حرفه ای در خشک کردن میوه ها فعالیت دارد، کارخانه هایی که این محصولات را تولید می کنند همگی زیر نظر وزارت بهداشت هستند، و دارای تاییدیه از وزارت غذا و دارو می باشند.

خرید میوه خشک یزد

خرید میوه خشک یزد

خرید میوه خشک یزد، به دلیل شرایط خاصی که دارد بسیار حساس است چرا که در حین خرید باید به نکات زیادی دقت کرد.

در هنگام خرید توجه کنید که این محصول بطور کامل و یکنواخت خشک شده باشد و در مراحل خشک شدن دچار سوختگی یا خامی نشود.

اگر این محصول را بصورت بسته‌ بندی تهيه می کنید، به نکاتی که روی بسته بندی محصول درج شد دقت کنید، نکاتی مانند: برند تولید کننده، تاریخ انقضا و تاریخ تولید چرا که این نکات بیانگر میزان سلامت محصول می باشد.

اگر قصد خرید این محصول را دارید توجه کنید که محصول دارای تاییدیه از وزارت بهداشت باشد، همچنین به بسته بندی آن دقت کنید که دچار پارگی نباشد، چرا که ممکن است دچار آلودگی شود.

قیمت میوه خشک یزد + خرید و فروش

قیمت میوه خشک یزد + خرید و فروش

قیمت میوه خشک یزد تقریبا از ۷۰۰ هزار تومان تا ۹۰۰ هزار تومان می باشد، که این بازه قیمتی برای هر یک کیلو میوه خشک یزد در نظر گرفته شده است.

قیمت این محصول به دلایل مختلفی همواره در حال تغییر است، چرا که عوامل بسیاری سبب می شوند تا این محصول قیمت ثابت و پایه ای نداشته باشد.

به عنوان مثال می توان گفت: نوع بسته بندی، برند تولید کننده، میزان و تنوع میوه های خشک شده، نوع میوه ها، هزینه های تولید و حمل و نقل و مهمترین عامل گران شدن قیمت دلار، که می‌تواند بطور مستقیم بر روی قیمت این محصول تأثیر گذار باشد.

شما خریداران محترم چنانچه قصد خرید این محصول را دارید می توانید از طریق شماره های ثبت شده با همکاران و مشاوران ما در واحد فروش و پشتیبانی تماس بگیرید و قیمت دقیق این محصول را جویا شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *