خرید جدیدترین انواع میوه خشک خارجی

میوه خشک خارجی خود دارای انواع متنوعی از میوه هاست که از کشورهای مختلف وارد شده و به عنوان یک میان وعده مقوی و خوشمزه مصرف می گردد.

میوه خشک خارجی

میوه خشک خارجی

میوه های خشک خارجی اغلب شامل میوه هایی است که در داخل کشور کمتر تولید می شود، دولت برای جبران این کمبود در تلاش است با وارد کردن میوه های خشک آن را جبران نماید.

میوه خشک نه تنها در ایران بلکه در تمام دنیا با استقبال بالایی مواجه شده است، ویژگی هایی چون سهولت حمل و نقل، ماندگاری بالا و همچنین سهولت دسترسی سب شده استفاده از انواع خشکبار افزایش یابد.

میوه های استوایی از جمله کرنبری، پوملو، پاپایا و غیره جزء این دسته از میوه ها قرار می گیرند که برخی با پوست و برخی دیگر بدون پوست، خشک شده و مصرف می شوند.

در ادامه این مطلب به بررسی مشخصات، نحوه خرید و قیمت آن ها خواهیم پرداخت.

مشخصات میوه خشک خارجی

مشخصات میوه خشک خارجی

معمولا میوه های خشک خارجی دارای درجه کیفی های مختلف هستند که این درجه بندی مربوط به اندازه، ارگانیک بودن و همچنین برند تولید کننده است.

بسته بندی این محصولات توسط دستگاه های مدرن و بدون دخالت دست خشک و بسته بندی می شوند، جنس بسته بندی کاملا ضخیم و در عین حال شفاف است، همچنین درب آن نیز پلمپ می باشد.

این میوه های خشک بافتی کاملا نرم و آبدار دارند، همچنین میزان کالری و قند آن ها نیز در حد استاندارد بوده به طوری که افراد دارای اضافه وزن و دیابت می توانند بدون نگرانی آن ها را مصرف نمایند.

از نظر ظاهری دارای رنگی روشن هستند و هیچ گونه لک و تیرگی بر روی آن ها وجود ندارد.

خرید میوه خشک خارجی

خرید میوه خشک خارجی

توجه به تاریخ انقضا و تولید و همچنین علامت استاندارد از جمله مواردی است که باید در خرید میوه خشک خارجی به آن دقت کرد.

نوع بسته بندی به لحاظ پلمپ بودن درب حتما قبل از خرید چک شود، میوه های موجود در بسته بندی باید از نظر ظاهری و رنگ بالاترین کیفیت را داشته باشند.

از خرید میوه های خشک بدون بسته بندی و به صورت فله ای خودداری کنید، دقت داشته باشید که میوه های داخل بسته با نوع انتخابی شما یکسان باشد.

ارگانیک و تازه بودن میوه ها نیز از جمله معیارهای مهم است، با اینکه این محصولات ماندگاری تقریبا بالایی دارند، ولی بهتر است از خرید آن ها در حجم های بالا خودداری کنید و متناسب با نیاز خود خرید نمایید.

قیمت میوه خشک خارجی + خرید و فروش

قیمت میوه خشک خارجی + خرید و فروش

همان طور که می دانید افزایش قیمت دلار سبب شده اکثر محصولات وارداتی افزایش قیمت های شدیدی را تجربه کنند که در این بین میوه های خشک خارجی نیز از این امر مستثنی نبوده اند.

هر کیلو از میوه های خشک خارجی که خود شامل ترکیبی از میوه های مختلف است با قیمتی بین 150 الی 400 هزار تومان خرید و فروش می شود، ولی این قیمت ها ثابت نبوده و به صورت روزانه در حال تغییر هستند.

چنانچه قصد خرید دارید بهتر است حتما قبل از سفارش، از قیمت میوه خشک خارجی اطمینان حاصل کنید، برای این کار می توانید با شماره تلفن های مجموعه ارتباط بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *