قیمت خرید آلو بخارا اصل + فروش در تجارت و صادرات

آلو بخارا اصل یکی از محصولات شهرستان نیشابور است که به دلیل کیفیت بالا توانسته شهرتی جهانی کسب کند و به کشورهای مختلفی صادر گردد.

آلو بخارا اصل

آلو بخارا اصل

آلو بخارا با داشتن طعمی ملس به عنوان یکی از گران قیمت ترین نوع آلو در کشور شناخته می شود، این محصول اکثرا در استان خراسان رضوی و شهرستان نیشابور کاشته می گردد.

سایز این نوع آلو در مقایسه با نمونه های دیگر بزرگتر بوده و بافی گوشتی دارد، استفاده از آن در غذا می تواند طعمی بی نظیر به آن ببخشد.

آلو دارای آنتی اکسیدان های فراوانی است و می تواند ویتامین ها و مواد ضروری بدن را تامین نماید، از این محصول برای تولید لواشک و ترشک نیز استفاده می شود که هم کودکان و هم بزرگسالان علاقه خاصی به آن دارند.

مشخصات آلو بخارا اصل

مشخصات آلو بخارا اصل

در زیر چند مورد از برجسته ترین مشخصات آلو بخارا اصل ذکر شده است:

  • این آلو در رنگ های سیاه و طلایی در بازار موجود می باشد، اغلب طعمی ترش و ملس دارد.
  • سایز آن با توجه به منطقه و شرایط آبیاری می تواند ریز یا درشت باشد، سطح آن کاملا براق بوده و کمی رطوبت بر روی آن وجود دارد.
  • هسته نسبتا کوچکی دارد و بیشتر بافت آلو گوشتی است.
  • آهن بسیار بالایی دارد و به این جهت برای افرادی که از کم خونی ناشی از فقر آهن رنج می برند بسیار مفید است.

خرید آلو بخارا اصل

خرید آلو بخارا اصل

از آن جایی که آلوهای تقلبی در بازار زیاد شده بهتر است قبل از خرید به نکات زیر توجه کنید:

  1. آلوی بخارای اصل در مقایسه با آلوهای دیگر بافتی نرم و گوشتی دارد، با توجه به این نکته به راحتی می توانید آلوی اصل را از تقلبی تفکیک کنید.
  2. هرگز آلوهایی را که به صورت فله و بدون بسته بندی هستند را خریداری نکنید.
  3. به آرم استاندارد و تاریخ انقضای محصول توجه داشته باشید، آلوهایی را خریداری کنید که از مواد نگهدارنده در آن ها استفاده نشده باشد.
  4. به ظاهر آلوها دقت کنید که کاملا شفاف باشند، آلوهای بسیار خشک و کدر مناسب خرید نیستند.

قیمت آلو بخارا اصل + خرید و فروش

قیمت آلو بخارا اصل + خرید و فروش

آلو بخارا به عنوان یک چاشنی بیشترین استفاده را در غذاها دارد، البته مصرف آن به صورت آجیل و میان وعده نیز طرفداران خاص خود را دارد، همین مصرف بالا و طعم بی نظیر سبب شده قیمت آن افزایش یابد.

شرایط آب و هوایی و کمبود آب موجب شده کاشت آلو بخارا با هزینه های زیادی همراه باشد، به طور میانگین هر کیلو آلو بخارا اصل با قیمت 137000 الی 160000 تومان خرید و فروش می شود.

برند تولید کننده، کیفیت، حجم بسته بندی و نوع روش خشک کردن از جمله عواملی هستند که می توانند بر روی افزایش و یا کاهش قیمت آلو بخارا اصل تاثیر داشته باشند.

وجود آلو در غذا می تواند با تحریک معده سبب افزایش اشتها گردد، پس هر چه زودتر و قبل از افزایش قیمت ها خرید خود را ثبت کنید، برای این کار لازم است با تلفن های مجموعه به مشاوران متصل شده و سفارش خود را نهایی کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *