جستجو کردن

قیمت آلبالو خشک نرم از تولید به مصرف

خوردن آلبالو خشک نرم در کنار چای و یا به عنوان میان وعده به علت داشتن ویتامین های مختلف می تواند تاثیر زیادی در هضم غذا داشته باشد.

آلبالو خشک نرم

آلبالو خشک نرم

خشک کردن آلبالو کار بسیار راحتی است به طوری که مبتدی ترین افراد هم می توانند بدون نیاز به دستگاه خاصی این کار را در منزل انجام دهند.

برای این کار تنها کافیست هسته آلبالوها را جدا کرده که البته این کار دلخواه است، سپس آن ها را بر روی یک توری پهن کرده به طوری که آلبالوها روی هم قرار نگیرند و حدود 2 تا 4 روز در زیر نور خورشید قرار داد.

بسته به موقعیت آب و هوایی این عدد می تواند تغییر کند، آلبالوها هر روز باید زیر و رو شوند، بسته به ذائقه می توانید در حین زیر و رو کردن کمی نمک نیز بر روی آن ها بپاشید.

مشخصات آلبالو خشک نرم

مشخصات آلبالو خشک نرم

آلبالوهای خشک نرم دارای پوستی کاملا شفاف و براق هستند، بسته بندی آن ها به صورت کاملا بهداشتی انجام شده است به طوری که می توانید به راحتی داخل آن را مشاهده نمایید.

آلبالوهایی که برای خشک شدن استفاده شده از بهترین محصولات بازار است، میزان چروکیدگی آن ها در حد ایده آل بوده به طوری که نرمی آن ها در دست کاملا مشهود است.

برای خشک کردن آن ها از هیچ نوع ماده نگهدارنده و صنعتی استفاده نشده است، در صورتی که شرایط نگهداری آن ها مناسب باشد تا چندین ماه ماندگاری دارند.

خرید آلبالو خشک نرم

خرید آلبالو خشک نرم

مهم ترین مبحث در هنگام خرید آلبالو خشک نرم توجه به نوع بسته بندی آن است، این بسته بندی باید به گونه ای باشد که بتوانید داخل محصول را مشاهده نمایید و همچنین از ورود آلودگی نیز جلوگیری کند.

وجود علامت استاندارد و مهر بهداشت به نوعی تضمین کننده کیفیت محصول است، از خرید این محصول به صورت فله و از افراد دست فروش جدا خودداری کنید.

به رنگ آلبالوها دقت کنید که حتما به رنگ قرمز تیره باشند، از خرید آلبالوهایی با سایز بسیار کوچک و یا بسیار چروکیده شده خودداری کنید.

قیمت آلبالو خشک نرم + خرید و فروش

قیمت آلبالو خشک نرم + خرید و فروش

آلبالو به سبب خواص بسیار مفیدی که برای بدن دارد در این روزها بیشتر مورد توجه قرار گرفته است، همین افزایش تقاضا موجب شده قیمت نهایی این محصول هم تا حد زیادی افزایش یابد.

از طرف دیگر افزایش تورم وکاهش ارزش پول کشور نیز بر روی بالا رفتن اقلام غذایی تاثیر زیادی داشته است، هم اکنون قیمت یک کیلو آلبالو خشک مرغوب بین 130 الی 150 هزار تومان می باشد.

مسلما با توجه به شرایط کنونی بازار این نرخ ثابت نمی باشد، بنابراین شما عزیزان می بایست پیش از خرید حتما قیمت آلبالو خشک نرم را جویا شده و سپس اقدام به خرید نمایید.

برای این کار لازم است با شماره های درج شده تماس گرفته و سفارش خود را ثبت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *