قیمت خرید میوه خشک پیلار + مشخصات، عمده ارزان

میوه خشک پیلار یکی از برترین برندهای میوه خشک بوده که با استفاده از بهترین شیوه ممکن انواع خشکبار خوشمزه و درجه یک را تولید می کند.

میوه خشک پیلار

میوه خشک پیلار

از جمله یکی از شرکت های تولید کننده میوه خشک در سطح کشور پیلار بوده که در آزادشهر قرار گرفته است.

پیلار چندین سال بوده که در زمینه تولید میوه خشک فعالیت داشته و طی این مدت نیز توانسته سابقه خوبی را در این خصوص بدست آورد.

انواع گوناگون میوه خشک توسط پیلار درست می شود که از جمله می توان به سیب خشک، پرتقال خشک، گلابی خشک و غیره اشاره کرد حتی دمنوشهای میوه ای نیز توسط این شرکت درست می شود.

ارزش غذایی انواع محصولات پیلار بسیار زیاد است به گونه ای که می توان با مصرف محصولات خود بسیاری از ویتامین، مواد ضروری و مغذی مورد نیاز بدن را تامین کرد.

مشخصات میوه خشک پیلار

مشخصات میوه خشک پیلار

انواع میوه خشک برند پیلار یا استفاده از بهترین، خوش طعم ترین میوه های موجود در بازار تولید شده است.

محصولاتی که توسط پیلار درست می شود با توجه به اینکه با استفاده از دستگاه های مخصوص تمامی رطوبت موجود در آن گرفته و حذف شده است ماندگاری بسیار زیادی دارد.

با توجه به اینکه هیچ ماده سمی و شیمیایی درون این میوه های خشک وجود ندارد و کاملا ارگانیک و طبیعی بوده برای سلامتی بدن فواید متعددی را به ارمغان می آورد.

انواع محصولات پیلار از نظر طعم و همچنین شکل ظاهری بسیار عالی و درجه یک هستند و به همین خاطر افراد زیادی خواهان خرید آن می باشند.

خرید میوه خشک پیلار

خرید میوه خشک پیلار

اگر مایل هستید خرید میوه خشک پیلار را انجام دهید حتما به نوع میوه ای که درون بسته بندی وجود دارد توجه کنید چون درون هر کدام از بسته بندیها میوه مخصوص قرار گرفته و برخی از آنها چند میوه نیز هستند.

توجه داشته باشید که تاریخ تولید و انقضا بر روی انواع بسته بندیهای میوه خشک درج شده است که بررسی این موضوع و خرید محصولاتی که تاریخ تولید آن نزدیک هستند ضرورت دارد.

روشهای بسته بندی میوه خشک توسط شرکت پیلار متفاوت است که بررسی نوع بسته بندی و اطمینان از پلمپ و کامل بسته بودن به هنگام ارسال نیز موضوع مهمی است.

قیمت میوه خشک پیلار + خرید و فروش

قیمت میوه خشک پیلار + خرید و فروش

قیمت میوه خشک پیلار در بازار تحت عوامل زیادی تخت نوسان است که از جمله مهمترین آنها نوع میوه خشک می باشد.

به صورت کلی می توان گفت در فصلهایی که که امکان خرید میوه تازه آن وجود داشته انواع محصولات خشک شده نیز با قمیت پایین تری عرضه می شود.‌

نوع بسته بندی، تعداد و نوع میوه های موجود در بسته، وزن میوه ها، نحوه خرید نیز مواردی هستند که به صورت مستقیم و غیر مستقیم قیمت را تعیین می کند.

می توان بسته بندی دویست و پنجاه گرمی را با قیمت 80000 تا 150000 تومان تهیه نمود.

برای اینکه اطلاعات بیشتری را در خصوص هر کدام از میوه های خشک پیلار بدست آورید و از نرخ بسته بندیهای مختلف آن نیز مطلع شوید با فروشندگان مجموعه ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *