جستجو کردن

خرید انجیر خشک عالی + قیمت عالی با کیفیت تضمینی

انجیر خشک عالی به علت دارا بودن خواص فوق العاده و طعم لذیذ در بین مصرف کنندگان از جایگاه ویژه ای برخوردار شده است.

انجیر خشک عالی

انجیر خشک عالی

باید بدانید که تولید انجیر خشک در سطوح کیفی مختلف انجام می گیرد یعنی با توجه به میزان مرغوبیت و درصد سالم بودن انجیر های تازه نمونه های نهایی در رده های عالی، متوسط و ضعیف دسته بندی می شوند.

این تقسیم بندی موجب می گردد تا افراد بتوانند متناسب با خواسته خود و مشاهده کیفیت نمونه ها انتخاب درستی داشته باشند.

محصول مورد نظر با استفاده از انجیر های درجه یک و تازه که هیچ گونه ضایعاتی در آن ها مشاهده نمی شود تولید گردیده و به صورت بسته بندی در مقادیر گوناگون به بازار عرضه می شوند.

این نمونه ها علاوه بر کیفیت عالی از خواص زیادی برخوردار بوده و مصرف آن می تواند به پیشگیری یا رفع یبوست و مشکلات معده کمک کند.

مشخصات انجیر خشک عالی

مشخصات انجیر خشک عالی

ظاهر مشتری پسند و اشتها برانگیز انجیر خشک با سطح کیفیت عالی از جمله مشخصات ممتازی می باشد که می تواند موجب ترغیب مشتریان نسبت به تهیه این محصول گردد.

این انجیر ها اندازه هایی یکدست و مناسب دارند که این مشخصه نشان می دهد در زمان تولید آن ها دقت بالایی به کار گرفته شده است پس از این نمونه ها می توان برای پذیرایی از مهمان نیز استفاده کرد.

در محصول مورد نظر هیچ گونه پوسیدگی و ضایعات مشاهده نمی شود که این مشخصه از مرغوبیت بالا و تازگی آن نشات می گیرد پس این مورد یک امتیاز مثبت و عالی به شمار می رود.

این محصول به صورت بسته بندی شده و کیلویی در مقادیر مختلف عرضه می گردد.

خرید انجیر خشک عالی

خرید انجیر خشک عالی

برای خرید انجیر خشک عالی بهتر است به شرکت تولید کننده و برند درج شده بر روی بسته بندی دقت نموده و اطمینان یابید که مرکز تولیدی مورد نظر معتبر باشد زیرا در این صورت از سلامت و بهداشتی بودن انجیر ها مطمئن می شوید.

نکته بعدی در خرید محصول مورد نظر توجه به رنگ و بافت انجیر ها می باشد بدین صورت که نمونه ها باید رنگ روشنی داشته و بافت آن ها نیز نرم باشد زیرا این موارد تازه بودن محصول را تضمین می کنند.

نمونه های بسته بندی شده نسبت به محصولات عرضه شده به صورت فله ای و عمده گزینه مناسب تری برای خرید هستند زیرا اصول بهداشتی در تولید و آماده سازی آن ها رعایت شده است.

قیمت انجیر خشک عالی + خرید و فروش

قیمت انجیر خشک عالی با توجه به نوسانات موجود در بازار به طور مداوم دستخوش تغییر و تحول می شود که این قضیه موجب سردرگمی مصرف کنندگان می گردد.

برای حل این مشکل مسئولان مربوطه تمامی نوسانات و شرایط اقتصادی کشور را در کنار سایر عوامل مثل مخارج مورد نیاز برای تامین مواد اولیه و تولید بررسی کرده و بازه قیمتی محصول را به صورت به روز ابلاغ می کنند.

جدید ترین نرخ مشخص شده برای انجیر خشک از نوع عالی از ۱۳۰ هزار تومان آغاز گردیده و تا ۲۶۵ هزار تومان هم می رسد.

شما خریداران گرامی می توانید همین حالا از طریق راه ارتباطی موجود با کارشناسان فروش این سایت صحبت کرده و سفارش خود را ثبت نمایید و در نهایت محصولی درجه یک را تحویل بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *