جستجو کردن

قیمت میوه خشک مخلوط 200 گرمی + مشخصات بسته بندی عمده و ارزان

میوه خشک مخلوط 200 گرمی جایگزین عالی به جای انواع تنقلات و خوراکی های مضر می باشد، این محصول از میوه های مختلف به دست می آید.

میوه خشک مخلوط 200 گرمی

میوه خشک مخلوط 200 گرمی

میوه خشک مخلوط ۲۰۰ گرمی محصولی است که از خشک شدن انواع میوه ها مانند سیب، گلابی، آلو، هلو، آناناس، بلوبری، طالبی و غیره به دست می آید.

میوه خشک مخلوط فواید بسیاری برای بدن دارد زیرا هر میوه دارای مواد مغذی بسیاری می باشد.

همانطور که می دانید هر فصل میوه مخصوص به خود را دارد، میوه خشک مخلوط این امکان را می دهد که بتوان در فصلی زمستان از میوه های تابستانی و در فصل تابستان از میوه های زمستانی استفاده کرد.

این به دلیل خشک بودن میوه ها می باشد، خشک بودن میوه مخلوط موجب نگهداری آسان آن می شود و می توان به مدت طولانی آن را نگهداری کرد.

مشخصات میوه خشک مخلوط 200 گرمی

اگر می‌خواهید میوه خشک مخلوط ۲۰۰ گرمی را بشناسید باید با مشخصات آن آشنا شوید.

همانطور که از نام این محصول پیداست از میوه های مختلف به دست آمده است به همین دلیل به آن مخلوط می گویند.

از مشخصات ظاهری آن، این است که میوه های موجود در آن به صورت ورقه‌ای شکل می باشند.

یکی از مشخصات این محصول بسته بندی بهداشتی آن می باشد، میوه خشک مخلوط در بسته بندی های ۲۰۰ گرمی به صورت کاملاً استاندارد و بهداشتی وجود دارد.

در کنار هم قرار گرفتن انواع میوه ها موجب شده هنگام خوردن طعم های مختلفی مانند ترش شیرین و ملس حس شود و لذت خوردن آن را چند دو چند کرده است

خرید میوه خشک مخلوط 200 گرمی

خرید میوه خشک مخلوط 200 گرمی

قبل از خرید میوه خشک مخلوط ۲۰۰ گرمی حتماً مطمئن شوید که از میوه های سالم برای خشک کردن استفاده شده است، میوه ها باید بدون هرگونه آفت و یا آلودگی باشند.

اگر قصد خرید میوه خشک مخلوط را دارید بسته ۲۰۰ گرمی آن انتخاب مناسبی می‌باشد و اگر محصول باب میل شما بود می توانید بار دیگر مقدار بیشتر را خریداری کنید.

هنگام خرید این محصول حتماً به بسته بندی آن توجه کافی داشته باشید و محصولی را انتخاب کنید که بسته بندی آن کاملاً پلمپ و بهداشتی باشد.

مشخصات روی بسته بندی را مطالعه کنید و بدانید که چه نوعی میوه ای در درون بسته‌بندی وجود دارد و متناسب با ذائقه خود آن را انتخاب کنید.

قیمت میوه خشک مخلوط 200 گرمی + خرید و فروش

قیمت میوه خشک مخلوط 200 گرمی + خرید و فروش

شاید سوال برایتان پیش بیاید که چرا میوه خشک مخلوط ۲۰۰ گرمی را در قیمت های مختلف می‌بینیم؟ ما در زیر مواردی را که بر قیمت آن تاثیر می‌گذارد آورده‌ایم؛

اولین و مهم‌ترین مورد نیز کیفیت میوه های استفاده شده می‌باشد، هرچه میوه های با کیفیت تری برای خشک کردن انتخاب شده باشند قیمت محصول بالاتر می‌رود.

دومین مورد نیز نوع میوه خشک شده می باشد، همانطور که می دانید قیمت میوه ها نیز با هم یکسان نیستند.

به هر حال قیمت میوه خشک مخلوط ۲۰۰ گرمی را می توان در حدود 100000 هزار تومان الی 200000 هزار تومان مشاهده کرد.

اگر به دنبال میوه خشک مخلوط ۲۰۰ گرمی با کیفیت و بهداشتی می باشید با ما تماس بگیرید تا بتوانید آن را خریداری کرده و از طعم آن لذت ببرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *