جستجو کردن

بهترین هلو خشک خانگی + قیمت خرید عالی

با توجه به اهمیت میوه‌ های خشک شده امروزه هلو خشک خانگی جزو یکی از تنقلات بسیار محبوب گشته و جای خود را در دل مردم باز کرده.

هلو خشک خانگی

هلوخشک خانگی از انواع نژاد های هلو ساخته می‌ شود اما برخی از این نژاد ها فقط مخصوص به نقاط خاصی از کشورمان یا حتی کل جهان می‌باشند.

انواع نژاد های هلو با وجود تفاوت در کروموزوم‌ها و ژن‌ها ویژگی‌های مشترک بسیار زیادی نیز دارند که یکی از آن ها خواص فوق العاده ‌شان می‌باشد.

با اینکه هلو را می‌ توان در نژاد های متفاوتی دسته‌بندی کرد یک دسته‌بندی عمده دیگر نیز برای آن وجود دارد که به وسیله آن این میوه به دو دسته ارگانیک و غیر ارگانیک تقسیم بندی می ‌شود.

هلو خشک ‌های خانگی معمولاً توسط افرادی که کسب و کار خانگی دارند تولید می‌ شود که تعداد زیادی از این افراد زنان سرپرست خانوار می‌ باشند.

مشخصات هلو خشک خانگی

مشخصات هلو خشک خانگی

مشخصات هلوخشک خانگی را می‌ توان در خواص و شکل ظاهری آن دسته‌بندی کرد که در ادامه به برسی هر دوی آن ها می‌ پردازیم.

تکه های هلو خشک ‌ معمولاً به صورت دایره‌ ای هستند و رنگ آن ها نیز از زرد تا قهوه‌ای روشن یا گردویی متفاوت است.

خواص هلو خشک با خواص هلو تازه تفاوت بسیار کمی دارد و اندک تفاوت آن مربوط به میزان آب موجود در میوه می ‌باشد همان طور که متوجه شده‌ اید با استفاده از هلو خشک نمی‌ توان آب مورد نیاز بدن را تامین کرد.

یکی از بارز ترین ویژگی ‌های انواع میوه‌ های خشک وجود مقادیر بسیار زیاد ویتامین سی در آن است که خواص آنتی اکسیدان یا همان ضد سرطان نیز دارد.

خرید هلو خشک خانگی

خرید هلو خشک خانگی

خرید هلوخشک خانگی باید حتماً از فروشگاه‌های معتبر انجام شود زیرا با خرید از فروشگاه های معتبر یا افراد سرشناس می ‌توان از کیفیت و بهداشت بالای آن اطمینان حاصل کرد.

در حین خرید هلو خشک سعی کنید از معتبر بودن فروشگاه و مورد تایید بودن آن از طرف مراجع قضایی یا پلیس اطمینان حاصل کنید و همچنین به تاریخ تولید کالا نیز توجه داشته باشید.

هلو خشک خانگی را می‌ توانید با دستان خودتان نیز در خانه با وسایل بسیار ساده تولید کنید در مرحله اول هلو ها را خوب بشویید و آن ها را قطعه قطعه نمایید.

در مرحله بعد قطعات را زیر نور آفتاب قرار دهید تا کاملاً خشک شود که این فرایند معمولاً ۱۰ روز یا دو هفته طول می ‌کشد.

قیمت هلو خشک خانگی + خرید و فروش

قیمت هلو خشک خانگی + خرید و فروش

قیمت هلو خشک خانگی با توجه به طریقه بسته‌بندی آن می ‌تواند متفاوت باشد به طوری که اگر آن را به صورت فله‌ ای و کیلویی خریداری کنید از لحاظ اقتصادی به صرفه‌ تر است.

با توجه به اینکه هلو معمولاً در همه فصول سال به خصوص تابستان در بازار موجود است تغییر فصل نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیرگذار باشد.

بنابراین پیشنهاد می ‌کنیم این کالا را در اواخر فصل بهار یا اواسط تابستان خریداری کنید.

بازه قیمت این کالا به ازای هر ۳۰۰ گرم از ۵۰ هزار تومان شروع شده و تا ۳۰۰ هزار تومان ادامه دارد که توسط عوامل مختلفی دستخوش تغییر می شود.

پیشنهاد می‌کنیم در صورتی که عزم خود را برای خرید این کالا جزم کرده‌ اید با استفاده از مشورت مشاوران ما دست به خرید بزنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *