جستجو کردن

مشخصات میوه خشک پاستیلی + قیمت خرید

میوه خشک پاستیلی به علت طعم و ظاهر متفاوت برای پذیرایی در مهمانی ها و مراسمات مختلف شادی مثل تولد گزینه فوق العاده ای می باشد.

میوه خشک پاستیلی

میوه خشک پاستیلی

چندین سال قبل برخی کارگاه ها و کارخانه های تولید کننده میوه خشک دست به ابتکار جدید زده و محصولات خود را به صورت پاستیلی تولید و روانه بازار مصرف کردند.

این محصول تولید شده بسیار لذیذ و خوش طعم بوده و در مقایسه با میوه خشک های معمولی ظاهر اشتها برانگیزی دارد به همین منظور نیز توجه عده ی زیادی از افراد به آن جلب شده است.

نمونه مورد نظر بسیار آسان و با روش های کاربردی و رعایت برخی نکات جزئی به تولید رسیده و به صورت های مختلف و کاملا شیک بسته بندی و خدمت مشتریان عرضه می گردد.

مشخصات میوه خشک پاستیلی

مشخصات میوه خشک پاستیلی

برای آگاهی بیشتر شما عزیزان تعدادی از بارز ترین مشخصات میوه خشک از نوع پاستیلی را بازگو خواهیم کرد و در ادامه توضیحات مختصری را نیز ذکر می کنیم.

  • این نوع میوه خشک طعم شیرین و دلچسبی دارد که علت اصلی آن استفاده از شکر در روند تولید می باشد.
  • محصول مورد نظر در شکل و اندازه های گوناگون به صورت حبه ای و حلقه شده موجود می باشد.
  • میوه خشک های تولید شده به صورت پاستیلی بافت بسیار نرم و فوق العاده ای دارند که این یک مزیت عالی برای مصرف کنندگان خصوصا کودکان و سالمندان به شمار می رود.

خرید میوه خشک پاستیلی

خرید میوه خشک پاستیلی

برای خرید میوه خشک پاستیلی با کیفیت لازم است تا تعدادی نکته را مدنظر قرار داده و مطابق با آن ها وارد عمل شوید زیرا این کار مانع از بروز پشیمانی بعد از انجام خرید می شود.

اولین و شاید مهم ترین نکته این است که از قبل نیاز خود را تعیین کرده و بدانید که به چه نوع و چه مقدار از محصول نیاز دارید تا بدین ترتیب دچار اشتباه نشوید.

نکته دوم توجه به بسته بندی محصول است که بایستی پلمپ شده و کاملا بهداشتی باشد تا هیچ عامل بیماری زا و مخرب به داخل آن نفوذ پیدا نکند.

قیمت میوه خشک پاستیلی + خرید و فروش

قیمت میوه خشک پاستیلی + خرید و فروش

هر ساله در بازه های زمانی مختلف شرایطی به وجود می آید که موجب تغییر و نوسان قیمت میوه خشک پاستیلی می شود که بالا و پایین شدن قیمت دلار و هزینه های مربوط به تولید بالاترین تاثیر را در این زمینه دارند.

بعد از بررسی های صورت گرفته قیمت این محصول بین ۸۰ هزار تومان الی ۱۹۵ هزار تومان متغیر می باشد و باید گفت که این بازه ثابت نخواهد ماند.

اگر بعد از مطالعه این مقاله و کسب آگاهی درباره محصول مورد نظر تصمیم به خرید دارید می توانید با همکاران این مجموعه ارتباط برقرار نموده و سفارش خود را به ثبت برسانید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *