خرید انواع میوه خشک سبز رنگ + قیمت

یه دور نگاه کردم بی زحمت میشه هایلایت انجام بدین نمیدونم کجا ایراد داره؟

میوه خشک سبز رنگ از تنوع و خواص بیشتری برخوردار است و در سال های اخیر در سبد غذایی بسیاری از افراد جامعه قرار گرفته است.

میوه خشک سبز رنگ

میوه خشک سبز رنگ

میوه خشک سبز رنگ از دسته محصولات خوراکی گران قیمت محسوب می شود که امروزه اغلب مردم آن را مورد مصرف قرار می دهند.

میوه های سبز رنگ چون خیار، کیوی، طالبی، خربزه و… در برخی از فصول سال تولید می شوند که با برداشت به صورت تازه به تازه مورد خشک کردن آن را قرار می دهند.

تولید به صورت ارگانیک و با کیفیت انجام می شود که به این صورت از شکل و طعمی عالی برخوردار است، پس مصرف آن به دلیل وجود مواد مغذی و ویتامین ها به صورت فراوان انجام می گیرد.

البته توصیه مصرفی نیز برای این خشکبار به صورت فراوان دیده می شود که می توان با کسب اطلاعات جامع تری در استفاده از آن پیش رفت.

مشخصات میوه خشک سبز رنگ

مشخصات میوه خشک سبز رنگ

یکی از مشخصات میوه خشک سبز رنگ مربوط به رنگ آن است که باید این میوه از رنگی سبز برخوردار باشد و انواع بسیاری از آن چون طالبی، کیوی، خیار و… در بازار دیده می شود.

دارای خواص غذایی است به همین دلیل برای بدن مفید است البته مصرف به میزان لازم توصیه می شود.

دارای کیفیت به لحاظ رنگ طبیعی و نحوه خشک شدن است، نمونه های باکیفیت هیچ گونه لک و تیرگی روی میوه دیده ندارند و کاملا سالم و بهداشتی تولید شده اند.

همچنین بافت آن به صورتی است که مقدار آب درون میوه خشک شده و به این صورت نرم و لطیف است و مناسب برای تمامی افراد است.

خرید میوه خشک سبز رنگ

خرید میوه خشک سبز رنگ

بسیاری از افراد خرید میوه خشک سبز رنگ را در بازار انجام می دهند زیرا به این نمونه از میوه های خوشمزه علاقه دارند پس در سبد غذایی خود این محصول را برای خرید قرار می دهند.

توجه داشته باشید که محصول باید عاری از آلودگی و کاملا بهداشتی تولید شده باشد که این موارد به نحوه خشک شدن میوه بر می گردد.

باید به موارد بسیاری چون تاریخ تولید، نوع میوه، کیفیت، طعم، بو و شرایط نگهداری و… توجه شود و حجم مورد نیاز خانوار را در نظر گرفت و اینگونه در خرید بهتر پیش رفت.

خرید خوب از محصولات درجه یک و خوش طعم موجب رضایت بخش تر شدن افراد خانواده از خرید می شود که تنها با رعایت نکات خرید امکان پذیر است.

قیمت میوه خشک سبز رنگ + خرید و فروش

قیمت میوه خشک سبز رنگ + خرید و فروش

قیمت میوه خشک سبز رنگ را به دلیل وجود نوع میوه های متغیر تعیین می کنند که با توجه به نوسانات بازار ارز امکان تغییرات قیمتی بسیار می باشد.

قیمت این محصولات را بر اساس نوع فله یا بسته ای بودن تعیین می کنند و حجم در قیمت مانند نحوه خرید و فروش تاثیر گذار است.

این کالا قیمتی حدود کیلویی ۱۲۰ هزار تومان تا ۲۶۰ هزار تومان دارد و البته کیفیت میوه هم سهم بسزایی را به خود اختصاص داده است.

باید بدانید امروزه اطلاع دقیق از قیمت به شما این امکان را می دهد که با توجه به بودجه خودتان مقدار مورد نیاز را سفارش دهید.

چنانچه شما عزیزان خریدار قصد خرید میوه خشک سبز را دارید بهتر است با وجود شماره تلفن های قرار داده شده در سایت تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *