قیمت میوه خشک توت فرنگی از تولید به مصرف

میوه خشک توت فرنگی به دلیل داشتن انواع ویتامین ها و مواد مغذی از جمله آنتی اکسیدان و ویتامین سی برای سلامت قلب و چشم بسیار مفید است.

میوه خشک توت فرنگی

میوه خشک توت فرنگی

توت فرنگی جزء یکی از پرطرفدارترین میوه های تابستانی است که اغلب به صورت خشک مورد استفاده قرار می گیرد، این میوه دارای ویتامین های مختلفی چون سی، کا، منیزیم و پتاسیم است که تاثیر زیادی در بهبود عملکرد قلب و جلوگیری از سکته های قلبی دارد.

مصرف خشکبار و به ویژه توت فرنگی خشک می تواند مواد مغذی بیشتری را وارد بدن نماید، از طرفی می شود آن ها را برای مدت زمان طولانی تری نیز مورد استفاده قرار داد بدون اینکه نگران فاسد شدن آن بود.

توت فرنگی خشک اغلب توسط دستگاه های مدرن و به صورت کاملا مکانیزه خشک و بسته بندی شده و سپس وارد بازار فروش می شود.

مشخصات میوه خشک توت فرنگی

مشخصات میوه خشک توت فرنگی

این محصول در نایلون های شفاف چند گرمی بسته بندی می شوند به طوری که می توان به راحتی داخل آن را مشاهده کرد، ورقه های چیپسی این محصول همگی با یک میزان ضخامت برش خرده اند.

به دلیل استفاده از دستگاه های مجهز، هیچ گونه لکی بر روی آن ها وجود ندارد، بسته بندی این محصول نیز کاملا مکانیزه انجام می شود که این کار از ورود هر نوع آلودگی به داخل بسته جلوگیری می نماید.

چنانچه این خشکبار در محیط خشک و خنک نگهداری شود تا 2 سال ماندگاری خواهد داشت، توت فرنگی به صورت خشک میزان قند کمتری وارد بدن می کند که از این جهت برای افراد دیابتی نیز بسیار مناسب است.

خرید میوه خشک توت فرنگی

خرید میوه خشک توت فرنگی

خرید میوه خشک توت فرنگی نیاز به تبحر خاصی ندارد ولی با این حال ذکر چند نکته خالی از لطف نیست:

  1. سعی کنید این خشکبار را به صورت بسته بندی شده خریداری نموده و از خرید آن به صورت فله خودداری کنید.
  2. مسلما خریدهای اینترنتی می تواند در وقت و هزینه شما صرفه جویی کند ولی با این وجود بهتر است سایتی را برای خرید انتخاب نمایید که نسبت به آن شناخت کافی داشته باشید.
  3. به علامت استاندارد، تاریخ تولید و انقضای درج شده بر روی بسته دقت کنید.
  4. حتما از پلمپ بودن درب محصول اطمینان حاصل کنید، برندهای معروف و مورد اطمینان را برای خرید انتخاب کنید.

قیمت میوه خشک توت فرنگی + خرید و فروش

قیمت میوه خشک توت فرنگی + خرید و فروش

فاکتورهای مختلفی از جمله میزان درشتی توت فرنگی، کیفیت، برند و همچنین وزن بسته بندی می توانند در قیمت نهایی این محصول تاثیرگذار باشند.

به دلیل افزایش تقاضا و صادرات خشکبار، باید شاهد افزایش قیمت در این حوزه بود که این امر خود تاثیر فراوانی بر بهبود اوضاع اقتصادی کشور خواهد داشت.

در این چند ماه اخیر به دلیل شدت تورم و نوسانات دلار نمی توان قیمت ثابتی برای انواع خشکبار و از جمله توت فرنگی در نظر گرفت ولی با این حال هر یک کیلوگرم از این محصول با قیمتی بین 90000 الی 120000 تومان خرید و فروش می شود.

خریداران محترم می توانند برای استعلام قیمت میوه خشک توت فرنگی و ثبت سفارش با شماره تلفن های درج شده در سایت تماس بگیرند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *